Срещнали се двама котараци. Единият бил домашен – охранен, лъскав, с панделка на врата, другият – волен, кльощав уличник. Разговорили се, но не след дълго домашният казал:
– Хайде да се прибираме, че е време да ни хранят.
– Брато, аз се храня сам и сам се грижа за прехраната си – отговорил уличният котарак.
Панделката на приятеля му потрепнала от възхищение:
– Леле, как си се научил да отваряш сам консервите!
Отстрани всичко изглежда по-лесно или по-трудно отколкото е всъщност. За фрийлансърите е важно да си измислят вкусни рецепти за консервите и да ги спазват, че иначе няма да има какво да отварят сами после.
Напомням ти – сподели твоята история на начинаещ фрийлансър, за да помогнеш на някой, който иска да излезе на свободна практика и да се представиш пред колеги.
Подобри правописа и граматиката си с „Как се пише? Книжовен, диалогичен и дигитален български“ на Павлина Върбанова. Книгата е практична, обясненията в нея – разбираеми. Разгледай съдържанието ѝ и си я поръчай онлайн.
*** Сподели с мен, като линк в коментарите, любимия си TED talk. Знам, че обикновено аз се хваля каква любопитна презентация, която може да ти е полезна не само професионално, съм намерила, но последните седмици бях доста заета. Кажи какво да гледам, мерси.
*** Почерпи се с един цитат от любимия ми Станислав Йежи Лец и използвай ресурсите, с които разполагаш по предназначение. По-лесно ще ти е. „Сигурно ви е много трудно да измисляте толкова много мисли с главата си” — попита ме мило тя. „Така е — отвърнах,- но мисля, че с краката щеше да ми е още по-трудно“.
След клиентите, които правят безброй корекции, най-трудно и неприятно е да се работи с клиентите, които бавят коментарите си със седмици и месеци. И причините за това са основно три:
Колкото повече време минава, толкова повече забравяш подробностите около проекта и ти отнема време да влезеш отново в час, за да направиш корекции.
Не можеш да приключиш поръчката и да си вземеш парите.
Обикновено коментарите и корекциите пристигат точно, когато ти е най-напрегнато и едва можеш да си вдигнеш главата от работа.
Затова не оставяй клиентите си да се мотаят много. Притискай ги да ти дадат обратна връзка. Вярно е, ако са решили, че точно в момента не могат да направят това, няма сила, която да ги накара, но нищо не пречи да ги побутваш и подсещаш, докато получиш своето. Ето какво можеш да предприемеш.
Ти си фрийлансър, който се гордее, че прави всичко както трябва и спазва сроковете до секундата – безупречен си. Чудесно! Много нерви ли ти коства? Притежаваш ли онази здравословна доза непукизъм, която ти помага да си гледаш наистина добре работата и да й се наслаждаваш?
В много колеги фрийлансъри, особено начинаещи, го забелязвам – непрестанното притеснение за неща, които не зависят от тях.
Спомних си, че и при мен го имаше. Не съм сигурна кога изчезна, но те съветвам да се отървеш от излишния драматизъм на тема „аз съм професионалист” колкото се може по-скоро. Ще живееш по-спокойно и ще работиш по-добре. Едва тогава ще си се добрал до обетованата земя на професионализма.
Какво имам предвид? Спри да се притесняваш вместо клиентите си и да поемаш техните отговорности.
Например: 1. Не страдай, че клиентът се бави с подаването на информация и затова няма да можеш да спазиш предварително договорения срок. Напомни му, че ако той закъснее, ще закъснееш и ти.
2. Дори не се опитвай да наваксаш закъснението му и да свършиш всичко за 2 дни вместо за седмица. Нищо професионално няма в това. А и работата ти ще е с доста по-ниско качество от обичайното. Уведоми клиента си кога е новият краен срок, в който ще му предадеш поръчката.
3. Не се нагърбвай с проучвания и задачи, които са работа на клиента. Остави го да ти помогне. Той е професионалист в неговата си област и няма нищо лошо в това да дава насоки, да консултира, да ти препоръчва литература по темата, да попълва въпросници, да ти разкаже за собствените си клиенти. Да въвлечеш твоя клиент в процеса на работа, да го накараш да се почувства отговорен за собствената си поръчка не е срамно, а естествено. А и крайният резултат ще е много по-добър отколкото, ако получиш задание от 2 изречения и си изсмучеш всичко от пръстите.
Стреми се към максимално сътрудничество с клиентите. Ако нещо по пътя се обърка, разговаряй и преговаряй. Не припадай от изтощение, защото си се опитал да направиш всичко сам за невъзможно кратко време, с почти никаква информация. Уверявам те, че геройството ти няма да бъде оценено. Освен това рано или късно ще се издъниш. И никой няма да се интересува от причините. Всички ще кажат, че си действал непрофесионално и ще са прави. Капиш?
Използваме бисквитки, за да персонализираме съдържанието и рекламите за добавките за социалните медии и да анализираме трафика си. Също така споделяме информация за употребата на страницата ни с нашите рекламни партньори, социални медии и анализатори. Добре!Още информация
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.